Bina Teknolojileri

Uygulamalar
< Geri Dön

UYGULAMALAR

Bina Teknolojileri

Hayatımızın her alanında karşımıza çıkan ticari bina sektörü beraberinde hassas bir çalışma ortamı gerektirir. Tamamen insanlar için tasarlandığından sessiz ekonomik ve güvenli cihazlar istenmektedir.

Ticari bina sektörü için eşsiz LOWARA pompa çözümleri ,sessiz, yüksek enerji sınıfında tasarruflu çözümler sunar. Isıtma alanında kullanılan ECOCIRC XL serisi sirkülatörler A sınıfı enerji kullanımı ,düşük gürültü seviyeleri,değişken çalışma şartları için hızlı adaptasyon sağlayan gelişmiş frekans konvertörüyle yüksek başarımlı bir grafik sergiler. HVAC sektörünün vazgeçilmez pompaları olan hidrofor sistemlerinde değişken yüklerde çalışan otel gibi binalar için özel tasarlanmış GVF ve GHVserisi frekans konvertörlü hidroforlar, IE3 enerji sınıfındaki elektrik motorlarıyla sessiz ve ekonomik yaşam ortamları sunar.Ticari bina uygulamalarının bulunduğu binalarda güvenlik vazgeçilmezdir. Günümüzde sıklıkla kullanılan NFPA 20’ ye uygun yangın standartları için eşsiz LOWARA çözümleri bulunmaktadır. GEN-GNN serisi yangın setleri sadece yangın pompası olarak tasarlandığından yüksek güvenirlilikte yüksek malzeme kalitesinde çözümler sunmaktadır.

Klima santralleri ısıtma sistemleri gibi alanlarda sıklıkla kullanılan yatay santrifüj e-SH ve e-NSC pompalar IE3 sınıfı motorları ve düşük gürültü oranlarıyla başarılı bir çalışma sergiler. Frekans konvertörü ile kullanılabilmeleri bina otomasyonuna tam uyumluluk gibi özellikleri ile yüksek kalitede çözümler sunmaktadır. In-line pompa ihtiyaçlarınızda ise e-LNE serisi pompalar frekans konvertör uygulamaları ve bina otomasyon sistemlerine tam uyumluluk özellikleri yanında düşük gürültü seviyeleri IE3 sınıfı elektrik motorları ile düşük enerji maliyetleri, az bakım gereksinimi gibi özellikleriyle ön plana çıkmaktadır.