Domestik

Uygulamalar
< Geri Dön

UYGULAMALAR

Domestik

Domestik ürünler her gün mutlaka farkında olduğumuz veya farkında bile olmadığımız birçok ürünü içerir. Evlerimizdeki kombilerin sirkülasyon pompalarından, bahçemizi suladığımız küçük hidroforlara , havuzlarımızdan , apartmanımızın hidroforuna kadar birçok şekilde hayatımızdalardır.

Domestik uygulamaların en önemli özelliği mutlaka sessiz ve yüksek verimli pompalara ihtiyaç duymasıdır. Yüksek verimli ve sessiz GRUNDFOS`un ALPHA2, MAGNA 1  ve MAGNA 3 pompaların ısıtma sisteminizde çalıştığını bile fark etmezsiniz. Düşük bakım gereksinimi ile ısıtma sisteminiz içinde unutulan sorunsuz bir sirkülatördür. Apartmanlarınızda geceleri sessiz bir ortamda uyumanızı ve musluğu her açtığınızda basınçlı su ile karşılaşmanızı sağlayan Hydro MultI-S, Hydro Multi-E ve Hydro MPC Serisi Paket Hidroforlar düşük enerji sarfiyatı ile paranızı korurken, kesintisiz su sağlamaları ile de hayata daha fazla zaman ayırmanızı sağlar.

Dinlendirici özelliği tartışılmaz olan güzel çiçekler ve yemyeşil çimlerle süslenmiş bir bahçenin bakımı çok önemlidir, villalar, bahçe sulaması  süs havuzları gibi hayatımıza güzelik katan yaşam mahalleri için MQ serisi ve JP HIDROJET serisi hidroforlar hayatınızı kolaylaştırmak için düşük sarfiyatlarıyla her zaman emrinizdedir. Evsel atıklarınız yağmur suyunun yaşam mahalinizden uzaklaştırılması için GRUNDFOS atık su ürünleri mükemmel çözümler sunar.

Tamamen su ve koku sızdırmayan kendinden tanklı SOLOLIFT2 serisi kompakt atık su  üniteleri karavanlarınızda, villa ve apartmanlarınızda temiz bir ortam vaad eder, rögar ihtiyacını  tamamen ortadan kaldırır. Otoparklarınızda, bahçenizde sizleri ve araçlarınızı birikinti suyundan kurtaran domestik ve çok amaçlı UNILIFT serisi drenaj pompaları mükemmel çözümler sunar. Orada olduklarını bile unutacağınız bir çok ürünle Grundfos domestik serisi pompalar siz farkında bile olmadan hayatınızı kolaylaştırmaya devam edeceklerdir.