GHP SERİSİ (Hijyenik, kendinden emişli)

E-posta bültenimize üye olun

Arpon'un güncel haberlerini ve etkinliklerini takip etmek için E-bültenimize üye olun.

Kaydet


1

1

1

1

E-posta bültenimize üye olun

Arpon'un güncel haberlerini ve etkinliklerini takip etmek için E-bültenimize üye olun.

Kaydet
Grundfos’un yeni GHP serisi, verimli çalışması ve dayanıklı tasarımıyla hijyenik proseslere yeni standartlar getirir.
Pompalar, sektörde yakından bilinen HILGE teknolojisi temel alınarak tasarlanmıştır ve temizleme proseslerindeki en zorlu koşullarda güvenilir çalışma sunacak şekilde optimize edilmiştir.
F&B HYGIA uçtan emişli pompaların en iyi özellikleri ile kendinden emiş kabiliyeti için tasarlanan özel dizayn sonucunda bu yeni seri GHP pompalar oluşturulmuştur. 
Yeni GHP serisi pompalar, CIP dönüş sistemlerindeki gibi yüksek oranda hava ihtiva eden akışkanları özel tasarımı sayesinde transfer edebilir. Diğer bir deyişle, aynı pompayla hem ürün transferi hem de temizleme prosesleri yürütülebilir. GHP pompalar, katı partikül ihtiva eden ürünlere yan kanallı pompalardan daha dayanıklıdır.
Yeni GHP pompalar, çarkın çalışma noktası koşullarını bire bir karşıladığı benzersiz, hidrolik bir teknolojiyle donatılmıştır. Bu sayede serideki pompalar, muadillerine göre karşılaştırıldığında çok daha sessiz çalışır. Tamamı paslanmaz çelikten üretilen GHP pompalar, özel tasarımlarıyla hijyenik proseslerde sorunsuz çalışır.
  • Temizleme prosesleri (CIP dönüş sistemleri)
  • Tankların ve boruların boşaltılması
  • Gaz içeriği yüksek sıvıların transferi
  • Gıda ve içecek endüstrilerindeki sıvıların transferi