Bina Teknolojileri

Uygulamalar
< Geri Dön

UYGULAMALAR

Bina Teknolojileri

Hayatımızın her alanında karşımıza çıkan ticari bina sektörü beraberinde hassas bir çalışma ortamı gerektirir. Tamamen insanlar için tasarlandığından sessiz , ekonomik ve güvenli cihazlar istenmektedir.

Ticari bina sektörü için eşsiz LOWARA pompa çözümleri ,sessiz ve yüksek enerji sınıfında tasarruflu çözümler sunar. Isıtma alanında kullanılan ecocirc XL serisi sirkülatörler değişken çalışma şartları için hızlı adaptasyon sağlayan gelişmiş frekans invertörü ile A sınıfı enerji kullanımı, düşük gürültü seviyeleri ile yüksek performans sergilerler.

HVAC sektörünün vazgeçilmez pompaları olan hidrofor sistemlerinde, değişken devirli çalışan özel tasarlanmış GVF serisi frekans invertörlü hidroforlar, yüksek verimli IE3 sınıfı elektrik motorlarıyla sessiz ve ekonomik yaşam ortamları sunar. Ticari bina uygulamalarının bulunduğu binalarda güvenlik vazgeçilmezdir. Günümüzde sıklıkla kullanılan NFPA 20’ ye uygun yangın standartları için LOWARA çözümleri bulunmaktadır. LOWARA GEN-GNN serisi yangın grupları sadece yangın pompası olarak tasarlandığından, standartların gerekliliğini yerine getiren güvenilir çözümler sunmaktadır.

Klima santralleri ve ısıtma sistemleri gibi alanlarda sıklıkla kullanılan yatay santrifüj e-SHe-NSC ve inline e-LNE serisi pompalar, IE3 sınıfı motorları ve düşük gürültü seviyeleri ile başarılı bir performans sergiler. Frekans invertörü ile kullanılabilmeleri, bina otomasyonuna tam uyumluluk sağlar. 

Evsel atıklar ve yağmur sularının uzaklaştırılması için ZENIT atık su ürünleri mükemmel çözümler sunar. ZENIT GR bluePRO serisi özel alaşımlı bıçakları sayesinde foseptik transferini sorunsuz bir şekilde yaparlar.

Tamamen su ve koku sızdırmayan kendinden tanklı BlueBOX serisi atıksu üniteleri ,temiz bir ortam vaad eder ve rögar ihtiyacını tamamen ortadan kaldırır.